Transformační průvodce

Transformační průvodce

Znáte ty situace, kdy vaše mysl uvízne ve smyčce a točí se v kruhu, když vám váš život přehrává stále stejné a stejné situace, když nevidíte východisko, jak z toho ven? Co nejlepšího pro sebe v této chvíli můžete udělat? Rozhodnout se pro změnu a zjistit, jak to dělá transformační průvodce.

Kdo to je transformační průvodce?

Jsem člověk, který vyrazil na cestu ke světlu a prochází procesem vyvažování vědomí (transformací) z hmoty a materialismu na jemnohmotný svět a duchovno. Cesta to není přímá. Má stoupání i klesání.

Někdy je člověk zkrátka na dně a právě v těchto chvílích jsem já sám velice vděčný za své průvodce, kteří mi byli na blízku a pomáhali mi to zvládat. Prožil jsem si sám na sobě a znám velice důvěrně fáze růstu i fáze pádů.

I já jsem si pod vedením přišel na rozdíl mezi emocemi, city a pocity. Na to, jak jsem já sám přes emoce snadno ovladatelný a manipulovatelný. Na to jak rozdíly v myšlení a rozdíly ve vibracích jednotlivých pocitů a slov dokáží měnit můj život. A to stejné můžete pocítit i vy.

Proč transformační průvodce?

Protože transformační průvodce, vám předloží svůj pohled na váš problém z jiného úhlu. Z pohledu zvenčí, nezaujatého vašimi emocemi, které vás svazují a sužují. Transformační průvodce vám pomůže získat nutný odstup a společně zjistíte skutečnou příčinu vašich potíží.

Když společně zjistíte skutečnou příčinu vašich potíží, tak vás provede jejím pochopením a umožní vám, abyste udělali změnu svého postoje sami v sobě. Nemůžete totiž změnit svou minulost, ale pokud provedete změnu svého postoje k minulosti, přestane vás atakovat a emocionálně vysilovat.

Je jedno, jestli vás trápí zhoršující se osobní nebo pracovní vztahy, emocionální nevyrovnanost, obavy, strach, nemoci nebo jiná traumata. Není lehké dojít si pro pochopení a ke změně svého postoje sám.

Jak poznáte, že ho potřebujete?

Všichni máme něco společného. Naši mysl prostupují vzory chování, iluze a mýty, které jsme si sami převzali z vnějšího světa. Bylo to od rodičů, sourozenců, kamarádů, učitelů, ale také z novin, rádia nebo televize.

Tyto vzorce nás zčásti nebo zcela ovládají a určují, jak se máme v daných situacích chovat. Často ale toto naše převzaté chování není v souladu s tím, co si sami přejeme a tím vzniká rozpor. Rozpor mezi tím co si přejeme a tím co žijeme.

Na naše rozporuplné chování reaguje naše okolí jinak, než očekáváme. Zrcadlí nám tímto způsobem místa, kde my sami pro sebe můžeme něco udělat. Jenomže když nás reakce našeho okolí bolí (ať už fyzicky nebo duševně), tak nás základní převzatý nevědomý program nutí poprat se s tím, co považujeme za zdroj našeho trápení, nebo tomu naopak zcela podlehnout.

Tohle se opakuje stále dokola, až toho neustálého opakování budete mít jednoho dne dost a začnete se ptát spoustou otázek na PROČ. „Proč se to děje mě?“, „Proč mi to dělají?“ nebo „Co jsem komu udělal?“. To je přesně ta chvíle, kdy je na čase požádat o pomoc transformačního průvodce.

Dokud za to můžou ONI, tak stojíte na místě

Můžeme si neustále říkat, že TO ONI můžou za váš stav (a za ONI si dosaďte koho chcete: mámu, tátu, manžela, šéfa, vládu, stát,…), ale když poodstoupíte ze své role, ve které jste emočně uvízli, tak zjistíte, že je to O VÁS a ONI vám to jen zrcadlí.

Ve chvíli kdy už víte, CO se vám opakovaně děje, ale nevíte, jak z toho kolotoče vystoupit, je nejlepší podívat se na příčinu s někým, kdo stojí úplně mimo. Někým nezaujatým, který uvidí pro vás dosud neviditelná pojítka a vazby.

Poodstoupení od své právě naplno prožívané emoční role je za mě ta nejtěžší část uvědomění si svého bytí. Teprve když si poodstoupíte, přestanete obviňovat druhé a začnete hledat způsob, jak sami v sobě změnit to, co vás vyvádí z klidu a rovnováhy, tak převezmete odpovědnost za svůj život. A to je úkol, kterým vás provede transformační průvodce.

Žijte svůj život

Nejsme zde proto, abychom se trápili. Přišli jsme sem na tuto krásnou planetu prožít šťastný a naplněný život. Ten kdo chce, může se rozhodnout a pochopit bolest, která ho sužuje, jako hybnou sílu ke své změně – transformaci.

Z kvantového úhlu pohledu je všechno jen informace. Opakující se nepříjemné situace, vyhrocené vztahy, pocity vyčerpání, blbá nálada, deprese, nemoci. To vše je možné změnit.

Po zpracování příčiny a jejím pochopení se spouštěcí kód rozpustí a vy již nebudete potřebovat nechat si od svého okolí zrcadlit tento svůj postoj. A sami se svobodně rozhodnete, co si do svého života vpustíte a co opustíte.

Vy na to sami být nemusíte

Stejně jako jsem na změnu svých životních postujů nebyl sám já, tak nemusíte být ani vy. I já mám svého průvodce.

V těžké situaci je pro mě neocenitelný pohled nezaujatého pozorovatele zvenčí. Někoho, kdo vidí v danou chvíli více a dále než já. Někoho, kdo mě dokáže nasměrovat a vyvést z té v té chvíli pro mě neřešitelné situace, ze které nevím jak se dostat.

Toto je moje osobní zkušenost a vím, že se mnou získáte pro sebe skvělého průvodce na cestě vaší transformace.

Jste připraveni převzít odpovědnost za svůj vlastní život?

Miloslav Látal
Jsem tvůrce.
Tvořím počítačové programy, tvořím si svou realitu a učím lidi vytvořit si svou vlastní realitu také.
Proč tu jsem?
Když vás trápí zhoršující se vztahy, emocionální nevyrovnanost nebo jiná traumata, je vždy důležité zjistit důvod a udělat změnu sami v sobě. A touto radikální změnou vaší osobnosti vás velice rád provedu.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů