REFERENCE

Miloslav Látal

Miloslav Látal,
tvůrce počítačových programů, průvodce světem online podnikání,
mentorkvantový praktik.

Čím vás mohu jako transformační průvodce provést?

  • nalezením východiska ze slepé uličky neustále se opakujících situací
  • vědomým zpracováním Vašich bloků, kterými si bráníte žít šťastný a spokojený život
  • vědomým zpracováním příčin Vašich onemocnění, která jste si sami způsobili
  • cestou údolím stínů Vaší duše
  • principy práce s Vaší vlastní povahou, v oblasti myšlení, komunikace a psychiky
  • hlubokými metodami relaxace a meditace
  • způsoby tvoření své vlastní reality

JAKÉ ZMĚNY ZAŽÍVAJÍ TI,
KTEŘÍ JIŽ SE MNOU PRACOVALI?

Miloslave moc Vám děkuji za vedení ❤ moc jste mi pomohl s mým problémem s rozhodováním, co budu právě dělat. Hned po našem rozhovoru jsem začala používat to rozhodování o tom, kým dnes budu a na jaké práci budu dělat. Ozývám se až teď, protože jsem zkolabovala do křečí a pokousaného jazyka. Dozvěděla jsem se, že mám epilepsii... Měla jsem do té nemocnice zajít hned, jak jste mi doporučil. S největší pravděpodobností si mám prožít i tuhle zkušenost... S úctou Ivana
Ivana
Mílo, při našem rozhovoru se mi začaly vybavovat hodně zasunuté vzpomínky a vyřešili jsme spoustu věcí. Také mi došlo pár AHA v noci a druhý den. Dívám se teď na to co se u nás děje jinak. Po třech týdnem můžu říct, že syn se přestal v noci budit a počůrávat a po dohodě s přítelem (vždyť on ani nechtěl to všechno co dělám sama od sebe jak mám naučené) mám více času pro sebe a své podnikání. Dívám se na něj teď jinýma očima.
Lucie
Ještě teď vidím, jak se na mě sypou zlaťáky 🙂 Věřím si, že mě to co chci dělat uživí. A celkově se mi dost ulevilo. Chci ti napsat, že si říkám o peníze kamarádkám a bez blbého pocitu. Je to fakt úleva. Uvidíme, kolik mi těch kamarádek zůstane. HAHAA
Dana
Bylo to moc super Mílo. Bylo toho tolik, co jsem ještě měla v sobě a nevěděla jsem, že si můžu s tátou popovídat. Hrozně mě mrzelo, že jsme se moc nepoznali a tak to teď napravím. Určitě ti dám ještě vědět.
Marie
1. terapie: Nikdy mě nenapadlo, že já sama tak moc ovlivňuju Péťovo chování ke mě. Připadalo mi to jako naschváli co má po tátovi. Po dnešku se na to dívám jinak. 2. terapie: Fakt bych nevěřila, kolik mám v sobě bloků když jsem byla malá. 3. terapie: Dneska jsem vážně spokojená sama se sebou. Pěkně jsem si to užila a jsem zvědavá, jak to mezi námi teď bude a dám vám vědět. Dávám vědět po dvou měsících co je u mě nového. A je toho dost. Péťa se ke mě chová úplně jinak. Bere mě jako mámu u které najde oporu a může jí všechno říct. Já mu dávám víc svobody ale taky zodpovědnosti a je to úžasný pocit vidět, jak se mu to teď líbí a jak mu to chybělo. Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji Kačka
Kateřina
1. sezení po týdnu: Mílo nečekala jsem, že budeme muset takhle do hloubky a přiznávám se, že mě to překvapilo. Rozebírat s chlapem dětství, to je teda na mě výkon. Mám z toho skvělý pocit a těším se na příště. 2. sezení: Nejtěžší dneska pro mě bylo odpustit a poděkovat Ondrovi ze školky. Na to jsem úplně zapomněla a přitom se mi to pořád opakuje! Dneska to bylo ještě lepší než posledně. 3. sezení: To dovolení je pecka. Kolik toho ještě vyplavalo a já si myslela, že to bude trivka. Dneska se fakt miluju a děkuju Lídě, že mi tě doporučila. Určitě se ještě ozvu, jak zákazníci budou reagovat na zdražení. To sem sama zvědavá 🙂
Žofie
Ne že by se mi ulevilo, ale vidím teď jaké to jsou doopravdy malichernosti. Určitě rozhodně si držím větší odstup a dřív mi dojde, kdy se to schyluje k hádce a zařídím se podle toho. Nemusím pak řešit tolik konfliktních situací jako dřív.
David
Otevřel si mi obzory. Takhle jsem o těch věcech dřív nepřemýšlel. Rozhodně se teď cítím lehčí. Jakoby to ze mě celé spadlo. Jako nevěřil bych, že takhle při rozhovoru se mi uleví. Popřemýšlím o tom hloubkovém čištění. Nechám si teď sednout tohle a až pořeším novou práci, tak se ti ozvu. Honza.
Jan
Tolikrát jsem si to přijímala a stejně mě to vrátilo do dětství. Je úžasný vidět, jak kvantovka pomáhá a nachází to, co jinde uniká. Jsi super průvodce. Určitě si dáme ještě termín na to že se nemám ráda a raději myslím na druhé.
Štěpánka
Mílo toho mi bych si fakt nespojila. Myslela jsem zuby nebo sluníčko. Ale jak jsme spolu začali, tak mě to šlo samo. Je to neuvěřitelný. Hlavně to, že do hodiny byla Nikolka bez horečky. Je to vůbec normální?
Julča
Milo, takto mi to este nikdy nikdo nevysvetlil a neviedol ma. To zacyklenie u vzorcov od ocina. Si beštia co ma donútila nechať sa opustiť kvoli peňazom od mojej milovanej žienky aj s dětmi. Si super. Skvele som to od teba pochopil.
Miloslav
Mílo toho mi bych si fakt nespojila. Myslela jsem zuby nebo sluníčko. Ale jak jsme spolu začali, tak mě to šlo samo. Je to neuvěřitelný. Hlavně to, že do hodiny byla Nikolka bez horečky. Je to vůbec normální?
Julča
Pořád hledám co mi to má říct. Ty si fakt dobrej navigátor. Dostanu od tebe to správný nakopnutí, který mě posune dál. Teď se cítím fakt lehce, když si uvědomím, že se budu muset spoléhat na druhý. A to mě předtím děsilo.
Karolína
Musím se fakt smát, jaký blbosti mě vytočily. Hlavně to s tou vodou, kterou bereme na výlety. Vždyď během půl dne se u nás v čechách dá dojít vždycky k nějakému obchodu, hospodě nebo baráku, kde by voda byla. Bylo to super uvolňující.
Lenka
1. terapie: Pěkně to ze mě spadlo Mílo. Žrala mě ta zlost na mámu i tátu a ještě jednou se omlouvám, že jsem s tebou takhle mluvila. Normálně takhle nemluvím, vím že se tak mluvit o rodičích nemá.Ještě teď sem celá taková lehká 2. terapie: Úžasný jak nám to dneska šlo. Už jsem se tak nebála a hlavně jsem vědela, jak to budeme dělat. Dost mě překvapilo to, že jsem si vzpoměla i na ty školkový a školní lásky. 3 terapie: Tohle o sobě jsem nikomu ještě neřekla. Takovou dobu mě to žere a teď takováhle úleva a radost. Pobavilo mě to dovolení že už nikdy žádnej mužskej ke mě nikdy nepřijde a jestli příde hned. To tam toho ještě bylo co 🙂 Bych fakt netušila co na sebe všechno vykváknu.
Hanka
Mílo na tu mamku jsem úplně zapomněla. Až když jsme začali, tak se mi to vybavilo. To je hustý. Jak jsem jí našla a už nežila. Neměla pít a nechat mě tu. Dopřeju příteli jeho zkušenost s chlastem. Ještě teď když si na to vzpomenu tak vidím jak s ním sedím na obláčku, popíjíme spolu jedno pivo na žízeň, houpáme nohama a nic neřešíme. To je sranda!
Dana
To je poprvé co mě nikdo nenutil opakovat přijímání toho co se mě nelíbí a nejsem z toho rozhozená. Příde mi to jako hodně dobrá technika a budu tě všude doporučovat. Potom čím jsem vším prošla mi přijde, že se hodně dobře ptáš a jdeš rovnou po příčině a ne jak jinde. Fakt se mi to moc líbilo a hlavně to ze mě spadlo. Díky
Jana
Přišel sem nasratý a teď nic. Normálně si to ze mě vypustil. Jak to děláš? To budu muset zavést v mojí firmě. Nebo ti je pošlu všecky po jednom na sezení. Su fakt zvědavý, jak to včil pojede a určitě ti dám vědět po Aldi.
Jarek
Tady může být připsaný i tvůj příběh...
TyTvůj život

PROČ S TRANSFORMAČNÍM PRŮVODCEM?

V dnešní době, kdy se na nás valí neuvěřitelné množství energie ze všech stran, trápí stále více lidí zhoršující se osobní nebo pracovní vztahy, emocionální nevyrovnanost, obavy, strach, nemoci nebo jiná traumata.

Je velmi důležité zjistit pravou příčinu, pochopit důvod a udělat změnu sám v sobě. Jenomže v této nelehké chvíli je těžké být na to sám.

Naše mysl uvízne ve smyčce, točí se v kruhu a náš život nám přehrává stále stejné a stejné situace. Když nevidíme východisko, jak z toho ven, co nejlepšího pro sebe můžeme udělat?

Rozhodnout se pro změnu a požádat o pomoc průvodce zvenčí. Požádat o pomoc někoho, kdo nám předloží svůj pohled na náš problém z jiného úhlu. Z pohledu zvenčí, nezaujatého našimi emocemi, které nás svazují a sužují. Někoho, kdo nám pomůže zpracovat příčinu a provede nás touto změnou.

Toto je moje osobní zkušenost a vím, že ve mně získáte pro sebe skvělého průvodce na cestě Vaší transformace.

Miloslav Látal

Miloslav Látal

Transformační průvodce

ŽIJ SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT

NIKDO JINÝ NEŽ TY TO ROZHODNUTÍ, JAKÝ BUDE TVŮJ ŽIVOT, NEUDĚLÁ